רו"ח ג'רסי יעל

יעל ג’רסי משמשת כשותפה וראש המחלקה המקצועית של פירמת  PwC Israel הנמנית על הרשת הבינלאומית (PwC) PricewaterhouseCoopers.

 

יעל מובילה במחלקה המקצועית את הלימוד של נושאי החשבונאות והדיווח הכספי וההתפתחויות שחלות בהם ואת הנחלתם לעובדי הפירמה, ללקוחות ולגורמים חיצוניים אחרים. ליעל ניסיון רב בייעוץ, תמיכה מקצועית וליווי חברות הנסחרות בבורסות בישראל, בארה"ב ובאירופה, ובליווי תהליכי הנפקה בבורסות אלו בהיבט המקצועי-חשבונאי.

 

יעל הינה בעלת ידע מקצועי ומומחיות בכללי החשבונאות הבינלאומיים (IFRS), האמריקנים (US GAAP) וכן בכללי החשבונאות המקובלים בישראל.

 

במהלך שנת 2005 שימשה יעל כמנהלת בכירה במחלקה המקצועית (Technical Department) של הפירמה האנגלית (PwC UK), שמרכזה בלונדון. במסגרת עבודה זו הייתה מעורבת בתהליך האימוץ לראשונה של התקינה הבינלאומית (IFRS) על ידי חברות ציבוריות באנגליה.

 

יעל משמשת כשותפה מקצועית (Global ACS Partner) בפורום המקצועי הבכיר של הרשת הבינלאומית PwC בתחום התקינה הבינלאומית (IFRS).

 

יעל הינה חברה בוועדה המקצועית של המוסד הישראלי לתקינה בחשבונאות החל משנת 2022 ולפני כן, משנת 2019 משתתפת קבועה בדיוני הוועדה המקצועית. יעל הינה יו"ר הוועדה לכללי חשבונאות של לשכת רואי חשבון בישראל מחודש אוקטובר 2018.  

 

ליעל ניסיון בהוראה באקדמיה של מעל 25 שנים. יעל שימשה כמרצה בכירה, מצטיינת, בחוג לחשבונאות שבפקולטה לניהול של אוניברסיטת תל-אביב, בקורסים בחשבונאות הפיננסית בתואר ראשון ובקורסים הנלמדים בשנה ד' (המכינים את בוגרי החוג לבחינות מועצת רואי חשבון, ושמבוססים על (IFRS. בשנים האחרונות יעל מרצה בתוכנית לחשבונאות באוניברסיטת רייכמן שבהרצליה.

 

ליעל תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה בהצטיינות ותואר מוסמך (MBA) עם התמחות במימון ובשיווק בהצטיינות, מהפקולטה לניהול באוניברסיטת תל-אביב.

 

[email protected]

חזרה לוועדה המקצועית